Image

RETENČNÍ NÁDRŽE NA DEŠŤOVOU VODU

V rámci automatických závlah zároveň řešíme i retenční nádrže na dešťovou vodu. Vzhledem k probíhající podpoře ze SFŽP je možno v rámci 2.dotační výzvy  - Dešťovka II žádat ve vybraných lokalitách o dotaci na zbudování retenční nádrže. V současné době stále probíhá příjem žádostí, k jeho ukončení dojde vyčerpáním alokace. V případě zájmu za Vás vyřídíme posudek pro vyřízení dotace a pomůžeme z jejím vyřízením.

V rámci našich služeb nabízíme dodávku a montáž retenčních nádrží dle Vašich potřeb.

Vybírejte nádrže ze 3 provedení:
  • samonosné nádrže  – ukládají se do míst, kde se nevyskytuje spodní tlaková voda a je minimální podíl jílu, jsou pochozí;
  • nádrže pro obetonování – jsou vhodné do míst s výskytem jílu nebo pokud potřebujete přes nádrž jezdit, či ji uložit do větší hloubky;
  • nádrže dvouplášťové, proti spodní vodě - k uložení do míst se spodní vodou dosáhnete nejvyšší možné odolnosti nádrže při minimální spotřebě betonu.

Všechny používané materiály jsou certifikovány a splňují požadavky na tvarovou stabilitu a stálost nutné pro certifikaci výrobků.

Na výrobu jsou použity 2 druhy materiálů od německého výrobce Röchling:

Standardní konstrukční materiál v černé barvě určený pro výrobu nádrží, šachet a další zpracování. Tento materiál nesplňuje pouze požadavky pro styk s potravinami a nemá ochranu proti UV záření.

Jakostní materiál v bílé barvě určený k dalšímu zpracování, který splňuje požadavky pro styk s potravinami a má ochranu proti UV záření.

Nepoužíváme recyklovaný materiál, který je často zaměňován za standardní konstrukční desky. Recyklovaný materiál (tzv. technické desky) nesplňují požadavky pro svařitelnost a nelze je používat pro další výrobu. Lze je poznat podle nejednotné barvy, kdy jsou na povrchu patrné “mapy” od různých zbytků smíchaných při recyklaci.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a cenovou nabídku přímo na míru Vašim potřebám.

Zahradní domky, dětská hřiště a další prvky na www.cepirko.cz

Image
Stavby Byrtus s.r.o.

Datová schránka:  kktpq3y

ADRESA
Dlouhá 401/45a
Stará Ves  795 01
Telefon
Martin Byrtus
+420 608 550 883
EMAIL
byrtus@stavbybyrtus.cz